Zamówienie mięsnego koryta na imprezę urodzinową

Moja impreza urodzinowa musiała być najlepsza ze wszystkich. Obiecałem zresztą swoim znajomym, że w tym roku przygotuję coś na prawdę ekstra. Oczywiście wszystko miało się odbyć w moim domu, bo był on duży i dzięki temu dawał mi odpowiednie warunki na zorganizowanie imprezy.

Koryto pełne różnych mięs na imprezie urodzinowej

koryta katowiceNie zamierzałem sam nic gotować, ponieważ poprzednim razem mi to nie wyszło i zakończyło się zamówieniem pizzy. W tym roku miałem dużo lepszy plan. Od znajomego dowiedziałem się, że można było zamówić w jednej z najlepszych firm cateringowych mięsne koryta Katowice dawały spore możliwości z zakresu gastronomii, za co oczywiście doceniałem to miasto. Wszyscy moi znajomi uwielbiali mięso i świetnie się składało. Początkowo planowałem urządzić grilla, ale za dużo czasu bym przy tym spędził a zamierzałem się bawić na swoich urodzinach. Zadzwoniłem do firmy cateringowej tydzień przed urodzinami i był to wystarczający odstęp czasu. Zamówiłem kilka różnych koryt mięsnych z różnymi dodatkami i sosami. Poza mięsem dostępne również były warzywa i pieczywo. Przy okazji zamówiłem sałatki i przekąski. Byłem przygotowany na imprezę i wiedziałem, że jedzenia mi wystarczy. Moi znajomi lubili dużo i dobrze zjeść, dlatego zamówiłem trzy duże koryta. Wolałem, żeby coś zostało, niż jak ktoś miałby wyjść nienajedzony z mojej imprezy. Jedzenie zostało mi dostarczone w dniu imprezy przez pracownika firmy cateringowej. Wszystko było świeże i ciepłe. Byłem zachwycony.

Mój pomysł znajomym tak bardzo się spodobał, że każdy postanowił wprowadzić takie samo rozwiązanie jak będzie organizował swoją imprezę. Wszyscy u mnie świetnie się bawili do samego rana. Zamierzałem wszystkich zaskoczyć i mi się udało. Byłem z siebie zadowolony.